Planfeedo – Current price list
Current prices for this market.
CURRENT PRICE LIST
Slovenia
Prices are loaded directly from the active Shopify market.
| Product | SKU | Brand | Price per kg | Retail price | Availability |
|---|---|---|---|---|---|
| Planfeedo REGULAR 15kg | 01 | Planfeed | €3.07/kg | €46.00 | available |
| Planfeedo PUPPY 15kg | 02 | Planfeed | €3.73/kg | €56.00 | available |
| Planfeedo PERFORMANCE 15kg | 03 | Planfeed | €3.87/kg | €58.00 | available |
SHIPPING
1 bag (15 kg): €8.00 · 2 or more bags: maximum €16.00